Pateicoties lielajiem piegāžu apjomiem mēs spējam piedāvāt sūtījumu piegādes par zemākām cenām. Mēs sadarbojamies ar pazīstamiem un uzticamiem kurjeru pakalpojumu sniedzējiem.

Piegādes Latvijas teritorijā

Itella LV

Piegādes Latvijas teritorijā 1-2 darba dienu laikā. Piegādi veic Itella kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 35 kg. Nepieciešams izprintēt marķējumu. Sūtījumus nav iespējams izsekot. Informācija par sūtījuma piegādi pēc pieprasījuma.

Piegādes Baltijas valstu teritorijā

Itella Baltic exp.

Piegādes Baltijas teritorijā 1-3 darba dienu laikā. Piegādi veic Itella kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 35 kg. Eksporta sūtījumiem nepieciešams izprintēt marķējumu. Importa sūtījumiem kurjers ierodas ar gatavu marķējumu. Sūtījumus nav iespējams izsekot. Informācija par sūtījuma piegādi pēc pieprasījuma.

Piegādes Eiropas teritorijā

Itella export/import

Sūtījumu imports un eksports Eiropas Savienības teritorijā 4-8 darba dienu laikā. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg.  Pasūtījuma transportēšanu Eiropas valstīs veic kompānija GLS Logistics. Ir pieejama sūtījumu izsekošana. Eksporta sūtījumiem ir jāprintē marķējums. Sūtījumi uz Eiropas Savienības muitas teritorijām netiek piegādāti.